تبلیغات
 بزرگترین سایت تفریحی و دانلود در مشهد مقدس - رانندگان پیاده نشوند ، ماموران جایگاه برایشان بنزین می زنند

 

سلیمان ملكان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در 4 جایگاه سوخت رسانی شهر تهران، عرضه بنزین توسط كارگر جایگاه و بصورت رایگان انجام می‌شود.
وی افزود: در صورتی كه مالك خودرو تمایل داشته باشد، كارگران جایگاه بدون اخذ وجه كار سوخت‌گیری خودرو را انجام می‌دهند و كارت سوخت را پس از اتمام كار به مالك بر می‌گردانند.

برای مشاهده متن كامل و دانلود به ادامه مراجعه کنید

به گفته وی، این 4 جایگاه شامل جایگاه شماره 9 واقع در تقاطع ولیعصر و زرتشت، پمپ بنزین انتهای پاسداران نزدیك نوبنیاد، جایگاه ولیعصر روبروی میرداماد و جایگاه كالج می‌باشد.
ملكان یادآور شد: این طرح بصورت آزمایشی ابتدا در تهران اجرا می‌شود كه پس از دریافت بازخوردهای مردمی و اطمینان مالكان خودروها، به تدریج در تمام كشور به اجرا در خواهد آمد.
معاون مدیر بازرگانی شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در تشریح اهداف و ویژگیهای این طرح گفت: با اجرای آن دیگر مالكان خودرو با نازلهای بنزین در تماس نبوده و از سوی دیگر با توجه به اینكه پس از اتمام سوخت‌گیری، كارت در اختیار آنها قرار می‌گیرد، كارت سوخت خودرو را در جایگاه فراموش نخواهند كرد.
وی افزود: در این 4 جایگاه در كنار هر نازل، یك كارگر مستقر شده و كار سوخت‌گیری را انجام می‌دهد. بر عملكرد آنان نیز متصدیان جایگاه بطور كامل نظارت دارند. این طرح بصورت 24 ساعته اجرا می‌شود و محدودیت زمانی ندارد.


طبقه بندی: اقتصادی، 
نوشته شده در چهارشنبه 4 دی 1387 توسط mashhadpc | نظرات ()